У Львівському національному університеті природокористування вже стали доброю традицією зустрічі студентів зі стейкхолдерами, які є надзвичайно важливими для якісної професійної підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Захист і карантин рослин» і «Агрономія».
31 травня 2023 року відбулася зустріч студентів факультету агротехнологій та екології з представниками компанії «Агро» ПрАТ «МХП». Старший бізнес-партнер із персоналу Ірина Литвин ознайомила присутніх із політикою та діяльністю компанії в Україні. Психолог Тетяна Тесленко запропонувала практичні кейси з визначення особистісних та професійних знань та навичок претендентів для проходження стажування в компанії. Технолог з агрономії Катерина Даньків прочитала лекцію на тему «Інновації та діджиталізація в рослинництві». У рамках зустрічі було укладено угоду про проходження студентами факультету агротехнологій та екології виробничих кваліфікаційних практик на базі підприємств агроіндустріального холдингу «Агро» ПрАТ «МХП».