5 жовтня 2023 року відбулось секційне засідання «Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва» у рамках Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК». Засідання проводилось у змішаному форматі з використанням платформи Zoom.
Даний захід щороку збирає студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників різних закладів вищої освіти як з України, так і з-за кордону. Це гарна нагода обговорити актуальні екологічні проблеми, обмінятись науковим досвідом та отримати нові ідеї для подальшої наукової роботи.
Цьогоріч гостями форуму були студенти та викладачі з Люблінського природничого університету, Варшавського університету наук про життя, Західнопоморського технологічного університету у Щецині, Національного лісотехнічного університету України, Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, Національного університету харчових технологій.
Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю!