На факультеті агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування 29 листопада 2023 р. відбулися загальні збори колективу, на яких шляхом таємного голосування погоджено Володимира Васильовича Бальковського на посаду декана факультету агротехнологій та екології. Учасниками загальних зборів були науково-педагогічні працівники факультету, представники навчально-допоміжного персоналу та виборні представники студентів. У роботі зборів взяв участь в.о. ректора Львівського національного університету природокористування академік НААН України Володимир Васильович Снітинський. Кандидатуру В.В. Бальковського для погодження на загальних зборах колективу представила вчений секретар Наталія Євгенівна Стойко.