З 22 січня 2024 р. на факультеті агротехнологій та екології розпочала роботу екзаменаційна комісія з підсумкової атестації здобувачів вищої освіти, які навчалися за ОПП «Агрономія» за другим (магістерським) рівнем.
Студенти факультету та Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти захищали перед комісією кваліфікаційні роботи за результатами проведених ними досліджень під керівництвом досвідчених професорів і доцентів факультету. Представлені до захисту кваліфікаційні роботи охоплювали актуальну тематику для аграрного виробництва та стосувалися вивчення окремих елементів сучасних технологій виробництва рослинницької продукції.
Під час захисту кваліфікаційних робіт магістранти показали високий та достатній рівень теоретичних знань і практичних навичок.