8-9 лютого 2024 року у Львові проходила конференція Re:farm, яка зібрала на своєму майданчику понад 1500 учасників та 80 доповідачів не лише з України, а й з Чехії, Литви, Німеччини, Австрії. Без сумніву, це визначна подія у сфері агровиробництва, до якої мали нагоду долучитися і викладачі кафедри агрохімії та ґрунтознавства – В.Я. Іванюк, Б.І. Пархуць, О.В. Гаськевич, Н.І. Вега, а також студенти факультету агротехнологій та екології Львівського НУП. У чотирьох тематичних секціях представлено доповіді з точного землеробства (визначення зон продуктивності полів, диференційований посів та внесення добрив), технологій живлення рослин, розвитку виробничих потужностей та налаштування виробничих процесів, особливостей ведення бізнесу в аграрному секторі (управління фінансами, банком землі, фарм-менеджмент).
Мали приємну нагоду зустрітись з друзями кафедри: компаніями «Агросем», «Вілія-агро», «Континенталь», «Zemlerob».
Було цікаво, пізнавально, креативно.
Дякуємо організаторам конференції та ЗСУ за можливість розвиватися, вчитися та навчати.