6 березня 2024 року делегація від Львівського національного університету природокористування провела профорієнтаційну зустріч із випускниками Жовтанецького ліцею Жовтанецької сільської ради Львівського району Львівської області.
Випускників відвідали завідувач кафедри екології факультету агротехнологій та екології Петро Хірівський, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу факультету управління, економіки та права Андрій Линдюк та доцент кафедри Роман Хірівський.
Під час зустрічі представники ЛНУП розповіли про історію та перспективи розвитку університету; ознайомили учнів з освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка бакалаврів; розкрили особливості вступної кампанії 2024 року; наголосили на важливості результатів національного мультипредметного тесту (НМТ) для вступу на омріяну спеціальність; акцентували увагу на тому, що Львівський НУП – це сучасний заклад вищої освіти з комфортним та безпечним середовищем для навчання та дозвілля студентів.
Під час зустрічі випускники ліцею мали можливість поставити питання представникам Львівського НУП щодо навчання та можливостей працевлаштування; дізнатися про академічну мобільність студентів, а саме можливість участі в міжнародних програмах обміну та стажування.
ЛНУП щиро дякує адміністрації ліцею за активну участь у профорієнтаційній зустрічі з учнями.