На базі факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування з 4 до 13 березня 2024 р. проходили курси підвищення кваліфікації фахівців фітосанітарних лабораторій України за навчально-тематичною програмою «Відбір проб сільськогосподарської продукції в процесі карантинного огляду та експертизи». Лекції читали науково-педагогічні працівники кафедри генетики, селекції та захисту рослин – завідувач кафедри Юлія Голячук, доцент Олег Андрушко, доцент Галина Косилович, а також професор кафедри технологій у рослинництві Іван Шувар та доцент кафедри фізики, інженерної механіки та безпеки виробництва Юрій Ковальчук. Практичні заняття проводили на базі ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія» завідувач відділу біологічного методу захисту рослин Роман Лита та головний фахівець, керівник з якості Наталія Трухим.