12 лютого 2015 року студенти групи ПО-52 та ПО-32 факультету Агротехнологій та екології під керівництвом канд. с-г. наук, доцента І.В. Дидіва відвідали в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» V міжнародну виставку високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва та виноградарства «Фрукти. Овочі. Логістика».

Виставка була спрямована перш за все на надання реальної допомоги виробникам на всіх стадіях виробництва, зберігання та логістики плодоовочевої продукції. Вона була цікавою для всіх категорій виробників, незалежно від форм власності та інвестиційних можливостей.

На виставці було представлено техніку, технології та обладнання для вирощування овочевих культур, насіння, засоби захисту рослин, біологічні, органічні, мінеральні добрива та мікродобрива. Ряд компаній представили нову колекцію сортів та гібридів овочевих культур, а також обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції.

Ділова програма виставки була спрямована на презентацію економічно ефективних проектів у овочівництві, ягідництві та садівництві, сприянню формування експортного потенціалу галузі. Учасники конференцій, семінарів, круглих столів, майстер-класів отримали можливість поспілкуватися з кращими фахівцями України та ближнього зарубіжжя з найбільш актуальних проблем галузі.

Великий інтерес серед учасників семінару з овочівництва «Оптимізація виробничих витрат і оптимізація ризиків» викликала доповідь канд. с-г наук, доцента кафедри плодоовочівництва, технології зберігання і переробки продукції рослинництва ЛНАУ І.В. Дидіва на тему: «Інноваційна привабливість вирощування селери коренеплідної».

Також на цьому семінарі провідні фахівці в галузі овочівництва підвели підсумки сезону 2014 року і зробили прогноз на 2015 рік, а також надали практичні рекомендації щодо ведення ефективного овочівництва в умовах девальвації гривні. Приємно відзначити, що на цьому семінарі наші студенти задавали багато питань  доповідачам конференції.

Після закінчення виставки студенти мали можливість ознайомитися з визначними місцями столиці, віддали шану Героям небесної сотні, а також загиблим воїнам в зоні АТО.

Участь студентів в подібних виставках дає можливість ознайомитися з сучасними технологіями ведення плодоовочевого бізнесу та підвищити професійний рівень майбутніх спеціалістів-плодоовочівників.