27 березня 2024 р. Львівський національний університет природокористування відвідали студенти Івано-Франківського фахового коледжу, які навчаються за ОПП «Агрономія» і бажають продовжити навчання для здобуття ОС «Магістр», у супроводі завідувача технологічного відділення Віктора Вихованця.  Викладачі кафедри генетики, селекції та захисту рослин ознайомили гостей з університетом і з факультетом агротехнологій та екології. Професор Петро Завірюха провів екскурсію музеями та бібліотекою університету, в.о. доцента Марина Стюрко та асистент Дмитро Баранський представили матеріально-технічну базу факультету агротехнологій та екології, а викладачі факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій – нові лабораторії свого факультету.  Завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин Юлія Голячук розповіла студентам коледжу про особливості вступної кампанії 2024 року, а заступник декана факультету агротехнологій та екології Галина Косилович відповіла на питання щодо організації навчального процесу за освітніми програмами факультету.
Колектив кафедри генетики, селекції та захисту рослин, а також факультету агротехнологій та екології запрошує на навчання студентів Івано-Франківського коледжу ЛНУП, а також усіх тих, хто бачить своє покликання у забезпеченні продовольчої безпеки України!