26 березня 2024 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся II етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів».
Рішенням конкурсної комісії на основі результатів рецензування 69 наукових студентських робіт з різних ЗВО України претендентами на перемогу у конкурсі визначено авторів 19 наукових робіт.
Студенти групи ЗР-21 факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Діана Ігорівна Грицевич та Дмитро Богданович Боднарчук нагороджені дипломом III ступеня. Роботу виконано на кафедрі генетики, селекції та захисту рослин під керівництвом кандидата с.-г. наук, в.о. доцента Г.М. Корпіти.
Вітаємо переможців та бажаємо здобуття нових вершин у науковій діяльності!