У Львівському національному аграрному університеті 5-7 квітня відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Агроекологія». До нас завітали представники 12 ВНЗ України та понад 40 учасників олімпіади.
Урочисте відкриття відбулося в залі засідань Вченої ради університету. З привітальним словом виступив перший проректор університету, професор В.М. Боярчук.

Проведення олімпіади показало високі знання учасників. Провівши детальний аналіз студентських робіт з теоретичного туру, творчого конкурсу та виконання практичних робіт, журі визначило переможців олімпіади. Дипломом першого ступеня нагороджений студент II курсу Львівського національного аграрного університету спеціальності «Екологія» Дмитро Чижов. Дипломом другого ступеня нагороджені студенти Миколаївського НАУ та Харківського НАУ Андрій Іващенко та Ольга Мисько.
Призерами олімпіади також стали: Галина Васейко, студентка Полтавської державної аграрної академії, Вікторія Садовська, студентка Уманського національного університету садівництва, Евеліна Садовенко, студентка Білоцерківського НАУ та Ірина Сенчишин, студентка ВП НУБІП «Бережанський агротехнічний університет».