8 травня 2024 р. на запрошення доцента кафедри агрохімії та ґрунтознавства Віктора Іванюка була прочитана лекція для студентів факультету агротехнологій та екології представником компанії Syngenta к.б.н. Олександром Зозулею. Лекція була присвячена питанням застосування методів «цифрової агрономії» в захисті рослин. Студентам на практичних прикладах із досвіду представників компанії було наведено переваги й недоліки різних методів моніторингу посівів: візуального польового, цифрового польового, супутникового та з використанням дронів. Найуважніші слухачі, традиційно, одержали від компанії подарунки, які вони принагідно зможуть використати під час навчальної та виробничої практик.
Дякуємо представникам компанії та особисто спікеру Олександру Зозулі за змістовну й цікаву лекцію.