21 травня 2024 року в Українському католицькому університеті міста Львова відбулася конференція «На шляху до ЄС – розвиток сільських територій». Конференція організована Представництвом Польської академії наук у Києві. Від Львівського національного університету природокористування у конференції взяли участь професор Юрій Губені, завідувач кафедри підприємництва та торгівлі, який виступив із доповіддю про інноваційність на сільських територіях, та в.о. доцента кафедри генетики, селекції та захисту рослин Олена Ковтун.
Під час конференції українські й польські науковці та практики обговорили своє бачення щодо сталого розвитку та бажаної моделі сільських територій в Україні, закордонні колеги поділилися досвідом розвитку сільських територій Польщі.