19 квітня  в ЛНАУ відбулася зустріч з представником  Міжнародного інформаційного центру щодо стажування наших студентів за кордоном. Програми стажування, які були запропоновані центром, передбачають проходження практик у різних країнах Європи, таких як: Нідерланди, Швеція, Швейцарія, Данія, Польща. Також практику можна проходити в Австралії,   Новій Зеландії, Канаді та США.
За словами представника Міжнародного інформаційного центру, поїхати в ці країни може кожен. Головна вимога до претендентів – бажання поїхати, і знання розмовної мови тої країни, яку плануєте відвідати.
Студенти нашого університету активно ставили запитання щодо стажування, і багато з них виявили бажання пройти співбесіду для можливості виїзду за кордон з метою практики.

Наприкінці зустрічі представник центру Максим Олексійович Ніканов висловив щиру подяку ректору ЛНАУ і студентам за надану йому можливість виступити і презентувати свої програми. Якщо бажаючих пройти стажування буде багато, то представник Міжнародного інформаційного центру знову завітає до нашого університету для співбесіди. Тож до нових зустрічей.