5 червня 2024 року на факультеті агротехнологій та екології проведено І етап конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування» за результатами наукових досліджень здобувачів вищої освіти у 2023–2024 навчальному році, на якому студенти представили свої наукові досягнення у формі презентативного матеріалу. На основі критеріїв оцінювання результатів наукових досліджень та за кількістю отриманих балів визначено та нагороджено переможців конкурсу:
‒ Андрій Дроздовський, студент групи Аг-51 (студентський науковий гурток «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві», керівник – д.вет.н., професор Наталія Огородник);
‒ Денис Бойко, студент групи Аг-12 (студентський науковий гурток «Рослинництво», керівник – к.с.-г.н., доцент Руслана Панасюк);
‒ Юлія Ковалів, студентка групи Тз-21 (студентський науковий гурток «Екологія та захист навколишнього середовища», керівник – к.с.-г.н., в. о. доцента Ольга Германович).

Кращих студентів нагороджено та делеговано для участі у другому етапі конкурсу на рівні університету.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо нових здобутків під мирним небом!