11-13 квітня 2016 року у Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва на факультеті агрохімії та ґрунтознавства відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Грунтознавство».

У Олімпіаді взяли участь 75 учасників, які є представниками 15 вищих навчальних закладів України. Представниками від факультету агротехнологій і екології ЛНАУ були студенти: С. Гаврилова (Аг-31), А. Панасюк (Аг-21), Л. Ружило (Аг-61).

Команду готували: доцент кафедри агрохімії та ґрунтознавства Н.І. Лагуш, старший викладач кафедри агрохімії та ґрунтознавства О.В. Гаськевич.

Олімпіада проводилася у два етапи, перший з яких передбачав виконання тестового завдання та випробовування з практичної частини, другий – випробовування з експериментальної частини.

Студенти агрономічного факультету вибороли ІІІ командне місце. Крім цього, дипломом ІІІ ступеня нагороджено Лілію Ружило (Аг-61), дипломом за кращі аналітичні здібності нагороджено Світлану Гаврилову (Аг-31), диплом за активну участь отримав Андрій Панасюк (Аг-21), а також за високий рівень підготовки учасників олімпіади відзначили грамотою доцента кафедри агрохімії та ґрунтознавства Львівського національного аграрного університету Наталію Іванівну Лагуш.