Важливою частиною діяльності науково-педагогічних працівників факультету агротехнологій та екології Львівського НУП є тісна співпраця з  академічною спільнотою України. Завідувачка кафедри генетики, селекції та захисту рослин к.б.н. Ю.С. Голячук та доцент кафедри к.б.н. Г.О. Косилович у відповідь на запрошення колег взяли активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні вектори розвитку аграрної науки», присвяченої 150-річчю створення Херсонського державного аграрно-економічного університету, що відбувалася 17-18 вересня 2024 року. У рамках конференції 18.09.2024 Галина Косилович виступила на секційному засіданні «Сталий розвиток аграрного сектору. Інноваційні технології в агровиробництві» з доповіддю «Захист рослин в умовах сталого розвитку».