Підприємства, які працюють у сфері сільського господарства (займаються вирощування польових культур, виробництвом і продажем пестицидів, насінництвом тощо) для обміну досвідом, ознайомлення з новими технологіями, демонстрації студентам (майбутнім агрономам) своїх господарств часто проводять семінари, на яких представляють свою продукцію безпосередньо у виробничих ситуаціях.
На такі семінари часто запрошують викладачів факультету агротехнологій та екології. Майже у всіх господарствах Західного регіону України агрономи – це випускники Львівського національного аграрного університету, і викладачам надзвичайно приємно бачити провідними спеціалістами господарств своїх учнів.
Одним з кращих господарств Західного регіону України є господарство ВІЛІЯ, більшість агрономів якого навчалися у Львівському НАУ. Керівництво цього господарства та викладачі факультету спільно організували для студентів агрономічного факультету екскурсію, яка мала на меті ознайомлення студентів із роботою господарства та запрошення їх на вільні вакансії.
Студентів супроводжували викладачі факультету О.В. Панасюк та В.Я. Іванюк. Надзвичайно приємною та корисною була зустріч студентів з агрономами господарста, більшість з яких – випускники ЛНАУ: Я. Мазуренко, М. Жигаревич, Б. Ковальчук, А. Рачук, І. Савенюк та інші.

Зі студентами зустрівся керівник господарства Є. С. Дутка та провідний технолог, випускник агрономічного факультету Я. А. Мазуренко, котрі пояснили студентам, навіщо їм потрібна освіта, і чому саме агрономічна освіта настільки важлива для сільськогосподарського виробництва.