Цьогорічне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу відбулося у Львові у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО». Напередодні свята, у четвер, 17 листопада тут стартувала Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO». Упродовж трьох днів у виставковому центрі українську та польську агропродукцію та техніку представляли понад 100 компаній.

Урочистості з нагоди професійного свята відбулись у п'ятницю, 18 листопада, за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та директора департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталії Хмиз.

Вона, зокрема, розповіла про стан і перспективи розвитку агропромислового сектору Львівщини, зробивши акценти на природно-ресурсний потенціал області, урожайність сільськогосподарських культур, іноземні інвестиції та ін.

За словами очільника області, науковий потенціал Львівщини та можливості в аграрній сфері дають можливість створити на території області технологічне модерне виробництво, яке не поступатиметься за якістю та стандартами відповідним європейським зразкам.

Під час заходу згідно з указом Президента за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу відзнакою Президента України ювілейною медаллю «25 років незалежності України» нагородили засновника групи компаній «Шувар» Романа Федишина. За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята Подяку голови облдержадміністрації оголосили директорові ТзОВ «Агрокультура» Мостиського району Єлизаветі Поттер, керівникові СВК «Добротворець» Кам'янка-Бузького району Володимиру Слюзу, директорові сільськогосподарського ТзОВ «Літиня» Дрогобицького району Станіславу Карпенку.

Приємно, що у святкуванні взяли участь представники ректорату ЛНАУ, викладачі та студенти факультету агротехнологій і екології. Під час святкування за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника сільського господарства директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз вручила доктору сільськогосподарських наук, професорові Львівського НАУ, заслуженому діячеві науки і техніки України Івану Шувару грамоту Голови Львівської обласної ради.