12 травня 2017 р. на землевпорядному факультеті Львівського національного аграрного університету відбулась зустріч з викладачами – представниками польських вищих навчальних закладів. У складі делегації до нас завітали: Моніка Белавейдер – доктор інженерії Вищої інженерно-економічної школи м. Жешів, Агнєшка Бєда – доктор інженерії із Краківського аграрного університету, Томаш Адамчек та Петр Паршич – доктори інженерії із Краківської гірничо-металургійної академії.

Польські колеги причитали для студентів і викладачів лекції на такі теми:

Моніка Белавейдер – «Проведення консолідації земель в південно-східній Польщі»;

Агнєшка Бєда – «Практичний взаємозв’язок між кадастром, просторовим плануванням, землевпорядним та містобудівним процесами»;

Томаш Адамчек – «Затратний підхід в оцінці ринкової вартості нерухомості»;

Петр Паршич – «Оцінка нерухомості в Польщі».

Актуальні теми доповідей викликали запитання у викладачів та студентів, на які радо відповідали польські колеги.

Основною метою проведення такої зустрічі було налагодження партнерських стосунків між землевпорядним факультетом та польськими навчальними закладами на довгострокову перспективу.