28 квітня 2023 року кафедра землеустрою факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП провела зустріч з керівником ТОВ «Геолабс» та стейкхолдером кафедри Володимиром Володимировичем Панчуком. Обговорили сучасні вимоги, які ставляться на виробництві, дискутували щодо формування та розвитку професійних компетентностей у галузі геодезії та землеустрою, вміння застосовувати новітні технології у професійній та науковій діяльності тощо.

Незважаючи на повномасштабну війну, наукова робота кафедри продовжується. Наукова робота кафедри виконується в рамках держбюджетної підтеми «Удосконалення землеустрою та земельних відносин для забезпечення збалансованого використання земель у контексті просторового розвитку територій». Одним з результатів роботи стала нещодавня публікація в «Українському журналі прикладної економіки та техніки» статті аспіранта Богдана Нарадового «Стратегічна екологічна оцінка в просторовому плануванні» з цікавими інноваційними ідеями. Зокрема, для вдосконалення сучасного просторового планування територій автор пропонує включити в стратегічну екологічну оцінку земель показник екологічної спроможності земельної ділянки. Також автор розробив методику розрахунку даного показника, який включає такі складові: коефіцієнт екологічної стабільності, коефіцієнт екологічної небезпеки та коефіцієнт антропогенного навантаження. Автором аргументується пропозиція щодо включення в СЕО (стратегічну екологічну оцінку) комплексних планів показників екологічної спроможності території.

Результатом активної наукової роботи Богдана Нарадового є готове дисертаційне дослідження на тему «Просторове планування в процесі управління земельними відносинами». Попередній захист планується на 30 березня 2023 р.

9 березня 2023 р. на кафедрі землеустрою проведено урочисте засідання кафедри, присвячене Дню землевпорядника.

З вітальним словом виступив завідувач кафедри Мирослав Богіра.

Присутні члени кафедри поділилися здобутками в науковій та навчальній роботі, доповіли про вдосконалення навчальних програм дисциплін відповідно до євроінтеграції.

Щороку в березні вшановуємо пам’ять митця могутньої творчої сили, праці якого ототожнюються із боротьбою за свободу і людську гідність, – Тараса Григоровича Шевченка.
Дні вшанування його пам’яті віддавна стали неформальною традицією й для нашого Львівського національного університету природокористування.
В рамках виховних заходів на факультеті землевпорядкування та туризму під керівництвом наставників академічних груп першого року навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» проведено тематичну виховну годину з нагоди 209-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.
Значення постаті великого поета з роками все глибше усвідомлює для себе кожен українець, а творам його надається нове звучання. Його творчість пророче перегукується з подіями сьогодення, а далекоглядність і пророчі слова просто вражають.
Свою любов до Великого Кобзаря передали студенти нашого факультету через декламування улюблених віршів.
Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

1 березня 2023 року на факультеті землевпорядкування та туризму кураторами академічних груп Мирославою Смолярчук, Наталією Шпік та Оксаною Черечон спільно із капеланом Львівського національного університету природокористування отцем Іваном Венгрином та заступником декана з виховної роботи Олександрою Костишин проведена виховна година для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» першого року навчання.
Під час години духовного спілкування отець Іван розповів про історію та правила Великого посту, його силу і користь, пояснив студентам, чому саме християнам варто дотримуватися посту. Капелан наголосив, що Великий піст – це час духовної весни, час оновлення душі і тіла.
Студенти активно долучались до дискусії та обговорень сьогоднішньої тематики та домовились про нові цікаві зустрічі, яких обов’язково чекатимуть.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають з ювілеєм завідувача кафедри землеустрою, почесного землевпорядника України Мирослава Степановича Богіру.

Вельмишановний Мирославе Степановичу!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого ювілею!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, оптимізму, щирої поваги від людей, вдячності за Вашу працю, нових успіхів і вагомих досягнень у професійній діяльності, а також невичерпної енергії для подальшого розвитку.
Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена лише задоволенням і перемогами.
Бажаємо Вам нових успіхів у праці на благо України, доброго здоров’я і многая та благая літ!