Професія землевпорядника надзвичайно цікава та творча, і на тлі стрімкого зростання ринку торгівлі землею і нерухомим майном освіта у сфері землеустрою незмінно популярна.

На кафедрі земельного кадастру, яка є випусковою кафедрою факультету землевпорядкування та туризму, ми навчимо тебе розуміти земельне законодавство, користуватись найновішими видами інформаційних систем. Крім цього, інженер-землевпорядник з питань земельного кадастру знатиме теоретичні основи й закономірності розвитку земельного кадастру, його сутність і завдання на різних етапах суспільного розвитку, вмітиме виконувати весь комплекс земельно-кадастрових робіт на всіх рівнях управління земельними ресурсами, володітиме способами застосування його даних з метою організації раціонального використання та охорони земель, регулювання земельних відносин, проведення оцінки землі, формування та ведення містобудівного кадастру, кадастрів інших природних ресурсів, справляння плати за землю.

Навчаючись у нас, ти віднайдеш для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації. Адже ми дамо тобі не тільки професійні знання. Ти розкриєш свої математичні здібності, інженерний підхід, просторову уяву, здатність бути наполегливим, упевненим у собі, активним, матимеш добре розвинену інтуїцію та зможеш логічно мислити.