18 вересня 2023 року на запасному футбольному полі спортивного ядра стадіону розпочинаються спортивні змагання з футболу серед студентів I курсів ЛНУП.

Календар ігор

I тур, 18.09.2023 р. (понеділок):
1. Факультет землевпорядкування та туризму / факультет агротехнологій та екології – 16.30.
2. Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій / факультет будівництва та архітектури – 17.00.
Факультет управління, економіки та права – вихідний.

II тур, 19.09.2023 р. (вівторок):
1. Факультет агротехнологій та екології / факультет управління, економіки та права – 16.30.
2. Факультет будівництва та архітектури / факультет землевпорядкування та туризму – 17.00.
Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій – вихідний.

III тур, 20.09.2023 р. (середа):
1. Факультет управління, економіки та права / факультет будівництва та архітектури – 16.30.
2. Факультет землевпорядкування та туризму / факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій – 17.00.
Факультет агротехнологій та екології – вихідний.

IV тур, 25.09.2023 р. (понеділок):
1. Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій / факультет управління, економіки та права – 16.30.
2. Факультет будівництва та архітектури / факультет агротехнологій та екології – 17.00.
Факультет землевпорядкування та туризму – вихідний.

V тур, 26.09.2023 р. (вівторок):
1. Факультет агротехнологій та екології / факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій – 16.30.
2. Факультет управління, економіки та права / факультет землевпорядкування та туризму – 17.00.
Факультет будівництва та архітектури – вихідний.

Початок змагань – о 16.30.
Судді змагань: А.Я. Шимечко, І.Ю. Чапля.

24-27 серпня 2023 р. в м. Хмельницький відбувся Національний суддівський семінар з волейболу Арбітражної комісії громадської організації «Федерація волейболу України».
В роботі семінару від кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки взяла участь суддя II категорії старший викладач Анастасія Сергіївна Коваль.

Відповідно до плану роботи Львівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та обласного спортивного товариства студентів «Гарт» 22 червня 2023 року у Львівському національному університеті природокористування відбулося засідання ініціативної групи завідувачів кафедр фізичного виховання та керівників спортивних клубів щодо проведення спортивних заходів у 2023–2024 навчальному році.
З привітальним словом на засіданні виступив ректор Львівського національного університету природокористування, доктор біологічних наук, професор, академік НААНУ, дійсний член Академії вищої школи України, член Нью-Йоркської академії наук, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Васильович Снітинський, який наголосив на важливості залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та побажав подальшої активізації роботи громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування в сучасних умовах.

16 лютого 2023 р. у Львівському торговельно-економічному університеті відбулась нарада завідувачів кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти Львівщини.
Основним питанням було проведення «Універсіади Львівщини – 2023» з метою формування збірних команд області для участі в «Універсіаді України».
Від ЛНУП був присутній завідувач кафедри фізичного виховання І.В. Вовк.