28 вересня 2023 року в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom згідно з розкладом було проведено начитку до атестаційного екзамену здобувачам вищої освіти Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 242 «Туризм». Ведучі викладачі кафедри туризму детально ознайомили здобувачів освіти з програмою атестації, переліком питань на атестаційний екзамен, пригадали основні моменти кожної з освітніх компонент, акцентували увагу на рекомендованій літературі. Зустріч відбулася у формі діалогу, науково-педагогічні працівники наголосили на важливій інформації, здобувачі отримали відповіді на поставлені запитання.
Загалом, дана зустріч була результативною, здобувачі освіти продовжують підготовку до екзамену, який відбудеться 25 жовтня 2023 року.

 

27 вересня 2023 року, з нагоди Міжнародного дня туризму, у Львівському національному університеті природокористування відбулося нагородження команди туристичного клубу ЛНУП «Контур», котра перемогла на туристичному зльоті серед учнівсько-студентської молоді Львівщини з активних видів туризму, присвяченому 20-річчю спеціальності «Туризм» ЛДУФК ім. І. Боберського.
До нашої команди увійшли найкращі здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» («Туризм і рекреація») Софія Вовк (Тур-31), Дарія Кобринчук (Тур-21), Богдан Кашуба (Тур-21сп), Максим Сторощук (Тур-31), Олег Карпа (Тур-11), які змагалися під фаховим керівництвом представників кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки, зокрема Юрія Самковського.
Декан факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП Павло Колодій, завідувачка кафедри туризму Оксана Крупа, завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ігор Вовк і усі викладачі факультету щиро бажають нашим здобувачам освіти мирного неба над головою та здійснення їхніх туристично-рекреаційних мрій.

27 вересня 2023 року, в Міжнародний день туризму, відбулося перше у цьому навчальному році засідання туристичного клубу «Контур»
До нашого студентсько-викладацького простору приєдналися нові здобувачі-першокурсники. Голова турклубу Софія Вовк та викладачі кафедри туризму ЛНУП висловили своє бачення щодо запланованих заходів на цей семестр. Найголовніше − це маршрути, стежки, походи, подорожі, мандрівки туристичними дестинаціями Львова, Львівщини, Західного регіону України.
Було прийнято одноголосне рішення − продовжувати екскурсійну діяльність, популяризуючи наші безцінні природні, історико-культурні та соціально-економічні туристично-рекреаційні ресурси.
Отож закликаємо усіх здобувачів освіти і шановних колег із Львівського національного університету природокористування надалі активно, креативно та пізнавально відпочивати разом із кафедрою туризму ЛНУП і туристичним клубом «Контур»!

 


27 вересня 2023 року, в рамках святкування Всесвітнього дня туризму, здобувачі вищої освіти кафедри туризму ЛНУП (групи Тур-11, Тур-21, Тур-22сп, Тур-31 і Тур-32сп) здійснили екскурсію центром Львова під керівництвом викладачів кафедри Світлани Бугіль та Павла Іванюка.
Виїзне інтегроване навчально-екскурсійне заняття було проведене згідно з програмами навчальних дисциплін «Організація анімаційної екскурсійної діяльності», «Інноваційні технології в туризмі», «Туристичне краєзнавство», «Економіка туристичного підприємства», «Методологія та організація наукових досліджень в туризмі», «Основи наукових досліджень в туризмології».
Екскурсія пролягала наступним маршрутом: Церква св. Параскеви П’ятниці, Монастир св. Онуфрія, Церква св. Миколая, Церква св. Іоана Хрестителя, Високий замок, підземелля Гарнізонного храму свв. Петра і Павла.
Під час екскурсії здобувачі освіти ознайомились з історичними пам’ятками Львова, перші згадки про які сягають його зародження та княжих часів, і дізналися багато нових історичних фактів про рідне місто та про його туристичну привабливість.

21 вересня 2023 року викладачі кафедри туризму Львівського національного університету природокористування взяли участь у II Міжнародному науково-практичному семінарі «Альтернативний туризм», присвяченому 20-річчю підготовки фахівців з туризму у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.
У процесі зустрічі, яка відбулася у змішаному форматі, заслухали змістовні доповіді професіоналів туристично-рекреаційної сфери, обмінялися думками, поділилися власним досвідом роботи в контексті реалій і викликів сьогодення.
Щиро дякуємо колегам за достойно організований захід і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 

Вітаємо команду туристичного клубу «Kontour» Львівського національного університету природокористування з першим місцем на туристичному зльоті серед учнівсько-студентської молоді Львівщини з активних видів туризму, присвяченому 20-річчю спеціальності «Туризм» ЛДУФК ім. І. Боберського.
До нашої команди увійшли здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» («Туризм і рекреація») Софія Вовк (Тур-31), Дарія Кобринчук (Тур-21), Богдан Кашуба (Тур-21сп), Максим Сторощук (Тур-31), Олег Карпа (Тур-11), які змагалися під фаховим керівництвом представників кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки, зокрема Юрія Самковського.
Туристичний зліт проводився 19-20 вересня 2023 року на території Стрілківської об’єднаної територіальної громади Самбірського району Львівської області та за її межами.
Усі команди взяли участь у наступних номінаціях:
- пішохідний туризм;
- велосипедний туризм;
- орієнтування на місцевості;
- в’язання вузлів;
- розпалювання вогнищ;
- подолання туристично-спортивної естафети;
- конкурс туристичної пісні.
Такі заходи мають величезне значення для патріотичного виховання учнівсько-студентської молоді, її підготовки до захисту Вітчизни, популяризації та пропагування активних видів туризму, підвищення рівня технічної, тактичної та фізичної майстерності туристів-спортсменів, зміцнення дружніх зв’язків і визначення найсильніших студентських туристично-спортивних команд.
Кафедра туризму і кафедра фізичного виховання та довійськової підготовки ЛНУП щиро вітають наших найкращих здобувачів освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» з такою чудовою, заслуженою, справжньою перемогою!

20 вересня 2023 року здобувачам вищої освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» СВО «Магістр» Львівського національного університету природокористування в рамках вивчення освітньої компоненти «Методологія та організація наукових досліджень в туризмі» було прочитано лекцію стейкхолдером, кандидатом біологічних наук, директором Державного природознавчого музею Національної академії наук України Тарасом Петровичем Яницьким.
Лекція на тему «Інформаційне забезпечення наукових досліджень в туристичній індустрії» відбулася в онлайн-форматі, з використанням платформи Zoom. Матеріал подавався в доступній формі зі застосуванням презентаційної інфографіки. Теоретична інформація підтверджувалася прикладами з практичної складової у сфері туристично-рекреаційної діяльності.
Магістранти щиро дякують Тарасу Яницькому за фахове проведення лекції та з нетерпінням очікують наступного лекційного заняття.

 

19 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та здобувачі вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація» Львівського національного університету природокористування взяли участь у бесіді-зустрічі з колегами-стейкхолдерами з Державного природознавчого музею НАН України.
Щиро дякуємо за співпрацю, представлені доповіді та корисну інформацію директору музею, к.б.н. Петру Яницькому, науковій співробітниці музею, к.б.н. Катерині Гуштан і завідувачу відділу, к.б.н. Володимиру Різуну. Бажаємо усім нам мирного неба, нових здобутків та наснаги у подальших досягненнях.

 

11 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти груп Тур-11, Тур-21, Тур-22сп спеціальності 242 «Туризм і рекреація» разом із кураторками Оксаною Березівською та Іриною Дидів відвідали музей Степана Бандери, який знаходиться у головному корпусі Львівського національного університету природокористування.
Героїчна постать провідника українського визвольного руху Степана Бандери відіграє важливу роль у контексті сучасної російсько-української війни, національно-патріотичного виховання молоді та великої історії нашого народу. І це є особливо актуальним фактом у теперішньому прагненні до справедливого та переможного миру.
Студентсько-викладацька спільнота кафедри туризму ЛНУП щиро вдячна Яні Борщ, директорці музею, за змістовну, цікаву та захоплюючу екскурсію.

 

Вітаємо здобувачів першого курсу повної та скороченої форм навчання спеціальності 242 «Туризм і рекреація» з урочистою посвятою у Львівському національному університеті природокористування та Днем знань!

Дорогі здобувачі вищої освіти! Бажаємо, щоби навчання у нашому університеті відкривало для Вас нові кордони до успіху, а знання давалися просто. Великих Вам перспектив і легкого пізнання, хай завжди буде добрим настрій і вдалим життєвий шлях. Підкорюйте найвищі вершини, не сумнівайтеся в собі та поповнюйте свою скарбничку гідними перемогами. Розвивайтеся, прагніть, практикуйте, експериментуйте! І пам’ятайте, що знання ваша сила!

Дуже символічно та приємно, що саме у цей день за сумлінну, плідну працю, активну участь у підготовці фахівців, вагомі особисті досягнення у професійній і науковій діяльності, активну громадську позицію була нагороджена почесними грамотами від ректора ЛНУПВолодимира Снітинського та декана факультету землевпорядкування та туризму Павла Колодія завідувачка кафедри туризму Оксана Крупа.

Отож, нових звершень нашій дружній студентсько-викладацькій спільноті!

 

Ступінь вищої освіти: Бакалавр, Магістр.

Туризм і рекреація – це захоплююча спеціальність, яка вивчає різноманітні аспекти туристичної індустрії та рекреаційної діяльності. Здобувачі вищої освіти, які обирають дану освітньо-професійну програму, отримують теоретично-практичні знання про надання, організацію та управління туристичними послугами, розробку та проєктування туристичних маршрутів, аналіз потреб туристичного ринку.

Цікаво про ОП:

- ОП «Туризм і рекреація» відкриває двері у світ перспективних професій туристично-рекреаційної сфери, де дипломовані фахівці допомагають туристам відкривати нові туристичні дестинації таотримувати незабутні враження.

- Програма надає здобувачам вищої освіти можливість ознайомитися з різноманітними видами туризму, зокрема: екологічним, сільським, культурно-пізнавальним, лікувально-оздоровчим, релігійним, спортивним і пригодницьким.

Можливості працевлаштування

Випускники освітньої програми «Туризм і рекреація» можуть бути працевлаштованими в туристичних агентствах, готельно-ресторанних і відпочинкових комплексах, туроператорських компаніях, санаторно-курортній сфері та інших закладах туристично-рекреаційної інфраструктури. Вони можуть започатковувати власний бізнес або працювати керівниками, менеджерами з туризму, організаторами туристичних заходів тощо.

Бажаєте дізнатися більше про освітню програму «Туризм і рекреація»? Відвідайте наші сторінки:

Кафедра туризму (Facebook): https://www.facebook.com/Кафедра-туризму-ЛНУП-1851946818451475

Кафедра туризму (Instagram): https://www.instagram.com/kafedra_turyzmu_lnup

Туристичний клуб ЛНУП «KontouR» (Facebook): https://www.facebook.com/Туристичний-клуб-ЛНУП-KontouR-100886955462642

Якщо у вас є будь-які запитання або ви бажаєте отримати додаткову інформацію, звяжіться з нами за номером телефону: +380971322594.

Пориньте у цікавий світ туризму і рекреації та станьте справжніми фахівцями туристично-рекреаційної сфери!