На запрошення землевпорядного факультету 9 лютого 2018 р. Львівський національний аграрний університет відвідали студенти Кременецького лісотехнічного коледжу. Наші викладачі організували для гостей цікаву екскурсію факультетом та університетом, ознайомили із особливостями та перевагами навчання на землевпорядному факультеті, окреслили перспективи працевлаштування випускників.

Студенти отримали буклети з оновленою інформацією стосовно профорієнтаційних заходів, проведення яких планується найближчим часом, та особливості вступної кампанії 2018 р. Абітурієнти мали можливість відвідати кафедри та навчальні аудиторії землевпорядного факультету, ознайомились із методичним кабінетом та інформаційними ресурсами комп’ютерних класів факультету.

Наприкінці заходу наші співробітники побажали абітурієнтам успішного складання випускних іспитів та висловили сподівання, що вже у вересні цього року теперішні студенти Кременецького лісотехнічного коледжу поповнять студентські лави найкращого аграрного вишу.