19 квітня землевпорядний факультет ЛНАУ відвідала делегація Латвійського сільськогосподарського університету у складі: Велта Паршова, професор університету; Армандс Целс, доцент; Віта Цинтиня, аспірант; Айварс Раткевичс, лектор; Андис Стрелис, член правління землевпорядної фірми «Meto Pro»; Байба Зиемле, член правління землевпорядної фірми «Mikro Kods».

Велта Паршова розповіла про Латвійський сільськогосподарський університет, у якому готують фахівців, компетентних в питаннях регулювання земельних відносин. Гості виступили із цікавими доповідями, в яких відобразили актуальність використання земельних ресурсів Латвії.

Під час зустрічі обговорювалися перспективи реалізації спільних проектів, можливості проведення спільних наукових заходів, проходження наукових стажувань і підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників обох вишів.

Візит латвійських гостей на наш факультет став хорошою можливістю для розширення зв’язків та міжуніверситетського співробітництва.