18-20 квітня 2018 року у стінах Одеського державного аграрного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». Відповідно до поданої заявки Одеський ДАУ запросив доцента кафедри землеустрою Ольгу Григорівну Солтис як члена апеляційної комісії, доцента кафедри геодезії та геоінформатики Олександра Івановича Бочка як заступника голови журі та команду студентів у складі Галини Василівни Проць (ЗВ-44), Романа Володимировича Сиротюка (ЗВ-54) та Олександра Степановича Занчука (ЗВ-54).

За результатами тестування та вирішення практичних завдань отримано диплом ІІ ступеня за ІІ місце у командному заліку ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Також команду студентів (Г.В. Проць, Р.В. Сиротюка та О.С. Занчука) нагороджено грамотами за найкращу організацію польової геодезичної роботи. Грамотою за найкращий результат з дисципліни «Оцінка земель» нагороджений О.С. Занчук та грамотою за найкращий результат з дисципліни «Землеустрій» нагороджена Г.В. Проць.

Щиро вітаємо учасників та зичимо подальших успіхів та звершень!