6 жовтня 2018 року відбулась зустріч студентів ІІІ курсу Кіцманського коледжу Подільського аграрно-технічного університету спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» на чолі з завідувачем відділення Галиною Володимирівною Козій із викладачами землевпорядного факультету Львівського національного агарного університету.

Декан професор Михайло Григорович Ступень і викладачі розповіли про факультет, його структуру, ознайомили з навчальними аудиторіями, комп’ютерними класами, презентували інформаційно-роздатковий матеріал.

Зустріч була цікавою, студенти виявили інтерес до навчання в Львівському національному аграрному університеті за напрямом підготовки 193 «Геодезія та землеустрій», ставили багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.