16-18 жовтня 2018 р. відбувся Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який відвідали викладачі кафедри туризму та студенти груп Тур-21 (наставник – в.о. доц. Н.П. Хомич) та Тур-12СП (наставник – в.о. доц. О.Й. Березівська) землевпорядного факультету. В рамках даного форуму проводився ряд заходів, зокрема, панельні дискусії на теми: «Найактуальніші напрямки туризму: які вони сьогодні?», «Які фестивалі потрібні вашому місту?», «Інклюзивність. Мандрівки без бар’єрів». Також було презентовано туристично привабливі регіони України. Ось деякі з них: «Закарпаття Унікальне», «Генічеський район – простір краси, здоров’я, відпочинку!», «Туристичний шлях «Greenways Соляна дорога» від центру Херсонщини до морів», «Хортиця – простір єднання» та ін. Для викладачів та студентів форум став надзвичайно пізнавальним та насиченим.