25-26 жовтня 2018 р. в Державній вищій техніко-економічній школі в місті Ярославі (Польща) пройшла спільно організована з Львівським національним аграрним університетом VIII Міжнародна наукова конференція «Збір та обробка геодезичних та економічних даних». Представники землевпорядного факультету, зокрема завідувач кафедри геодезії та геоінформатики П.П. Колодій, завідувач кафедри земельного кадастру Р.Б. Таратула та доцент О.Ф. Ковалишин, взяли активну участь у роботі конференції, а ще 15 викладачів представили стендові доповіді.

Метою конференції було обговорення наступних питань: геодезичне забезпечення в системі земельного кадастру та управління територіями; оцінка та управління нерухомістю; кадастр нерухомості; інженерна та промислова геодезія; геоіформаційні системи та технології; фотограмметрія та дистанційне зондування. Яскраво представлені презентації та стендові доповіді, а також проведені дискусії учасників кристалізували нові науково-практичні досягнення, впровадження нових методів і технологій у галузі геодезії та картографії.