На землевпорядному факультеті Львівського національного аграрного університету  відбулась тематична відкрита виховна година на кафедрі управління земельними ресурсами до Дня вшанування героїв Небесної Сотні на тему «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди». В заході взяли участь студенти перших і других курсів (групи ЗВ-11, ЗВ-22), декан землевпорядного факультету професор М.Г. Ступень, викладачі кафедри, а також керівник відділу з організації виховної роботи О.В. Качмар. Учасники пригадали події, що відбувалися в Україні  лютому 2014 року.
Головною метою заходу було ознайомити студентів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, вшанувати героїзм українських захисників –  і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.