6 березня 2019 року в Івано-Франківському коледжі Львівського національного аграрного університету відбулась науково-практична студентська конференція на тему «Земельні ресурси Прикарпаття: проблеми охорони та раціонального використання».

В роботі конференції взяли участь працівники та студенти нашого факультету, зокрема к.е.н., доцент О.Г. Солтис та к.е.н., доцент Р.М. Ступень виступили членами організаційного комітету.

Із доповідями виступали наступні студенти:

● А.Б. Боднар (гр. ЗВ-42) на тему «Землеустрій як інструмент формування сталого менеджменту землекористування», науковий керівник д.е.н., професор Р.М. Курильців;

● Б.В. Кийлюк (гр. ЗВ-24 СП) на тему «Правильна сівозміна – економічно виправданий захід», наукові керівники: к.е.н., доцент О.Г. Солтис, к.е.н., доцент Р.М. Ступень;

● Т.Б. Олійник (гр. ЗВ-53) на тему «Землеустрій у вирішенні соціальних проблем розвитку сільських територій» наукові керівники: к.е.н., доцент О.Г. Солтис, к.е.н., доцент Р.М. Ступень.

Наші студенти отримали сертифікати учасника конференції та були нагороджені дипломами: А.Б. Боднар – дипломом другого ступеня, Б.В. Кийлюк – дипломом третього ступеня.