13 березня на землевпорядному факультеті відбувся Круглий стіл на тему «Практична підготовка очима студента у сфері геодезії, кадастру нерухомості, землеустрою та управління земельними ресурсами» за участю студентів землевпорядного факультету та студентів Вищої техніко-економічної школи м. Ярослава (Польща).

Цікавими були виступи студентів ЛНАУ: Катерини Ліщук (гр. ЗВ-22), Владислава Ковальова (гр. ЗВ-42), Романа Таратули (гр. ЗВ-23сп) та ін.

Також поділились своїми науковими дослідженнями студенти з Польщі: Агнєшка Марцінішин, Ізабела Ґлабік та Матеуш Бартощик.

В ході Круглого столу між польськими і українськими студентами відбулася цікава наукова дискусія.

Потім студенти спільно відвідали цікаві та визначні місця Львова, що посприяло встановленню дружніх стосунків.

В цілому Круглий стіл збагатив студентів знаннями щодо вирішення питань геодезії, землеустрою та управління земельними ресурсами.

Польські студенти подякували керівництву факультету за гарний прийом, цікаві екскурсії містом Лева та організацію Круглого столу.