13 березня на землевпорядному факультеті відбувся Міжнародний науково-практичний семінар на тему «Теорія та практика геодезії, кадастру нерухомості та землеустрою».

В роботі науково-практичного семінару взяли участь науково-педагогічні працівники землевпорядного факультету та науковці Державної вищої техніко-економічної школи ім. Броніслава Маркевича (Республіка Польща), серед яких: доктор інженерії Моніка Балаведер, доктор інженерії Катерина Матковська, доктор інженерії Артур Варшов, доктор інженерії Марек Банас.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися декан землевпорядного факультету професор М.Г. Ступень і доктор інженерії Моніка Балаведер.

Цікавими науковими дослідженнями на семінарі поділилися доценти землевпорядного факультету ЛНАУ: П.П. Колодій, Р.Б. Таратула, М.С. Богіра, О.О. Костишин та інші.

Про свої наукові здобутки розповіли і польські викладачі: Моніка Балаведер, Катерина Матковська, Артур Варшов, Марек Банас.

Учасники семінару отримали сертифікати про участь у семінарі та зробили колективне фото.