У Львівському національному аграрному університеті на базі землевпорядного факультету 28-29 березня 2019 р. проходила підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

На конкурс подано 49 робіт з 24 закладів вищої освіти. За результатами рецензування на науково-практичну конференцію запрошено 40 студентів із 22 закладів вищої освіти, які у процесі дискусії захищали результати своїх робіт. Доповіді авторів кращих робіт оцінювали члени галузевої конкурсної комісії, до складу якої увійшли 5 докторів з економічних і сільськогосподарських наук та 7 кандидатів наук із закладів вищої освіти різних міст України.

Основна тематика наукових доповідей студентів торкалась наступних проблем: управління земельними ресурсами, застосування природоохоронних заходів при охороні земель, впровадження ГІС-технологій у землеустрої, проведення грошової оцінки земель, моніторингу земель та лісових угідь, геодезичного моніторингу.

За результатами оцінювання були нагороджені наступні учасники:

● Дипломом I ступеня:

- Тарас Ігорович Урдей, студент Львівського національного аграрного університету;

- Дар’я Олександрівна Шишова, студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України.

● Дипломом II ступеня:

- Віктор Ігорович Борисенко, студент Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва;

- Роман Петрович Кусяк, студент Національного університету «Львівська політехніка»;

- Андрій Андрійович Барна та Ольга В’ячеславівна Привалова, студенти ДВНЗ «Криворізький національний університет».

● Дипломом ІІІ ступеня:

- Оксана Ігорівна Шишенко, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

- Ірина Володимирівна Літовченко, студентка Сумського національного аграрного університету;

- Анастасія Анатоліївна Коршикова, студентка Київського національного університету будівництва і архітектури;

- Альона Вікторівна Ященко, студентка Миколаївського національного аграрного університету;

- Андрій Михайлович Рак, студент Подільського державного аграрно-технічного університету.

Основними критеріями оцінювання були актуальність досліджень та наявність наукової новизни робіт.

Землевпорядний факультет від імені Львівського національного аграрного університету вітає переможців конкурсу, їхніх керівників і бажає їм майбутніх наукових звершень!

За результатами оцінювання були нагороджені наступні учасники:

● Дипломом I ступеня:

● Дипломом II ступеня: