23-24 квітня 2019 року викладачі землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету відвідали Міжнародну конференцію «Ефективне управління земельними ресурсами як передумова розвитку України», організовану за підтримки World Bank Group Світового банку. Презентований на заході Проект надзвичайно важливий, адже полягав у просуванні двох реформ. Перша із них – реформа у сфері сільського господарства, яка полягає і у тому числі у загосподарованості земель сільськогосподарського призначення. Другою реформою, з якою пов'язаний Проект, є реформа децентралізації, адже він передбачає розробку відповідних механізмів та інвентаризацію управління земельними ресурсами на рівні ОТГ.
Серед головних тем конференції: «Наповнення Державного земельного кадастру», «Удосконалення нормативно-правової бази та реєстрації прав на землю», «Ефективне управління земельними ресурсами як інструмент зміцнення місцевого самоврядування», «Система інформування власників земельних ділянок та моніторинг використання землі».