Завдяки співпраці кафедри геодезії і геоінформатики землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету та кафедри інженерії довкілля факультету технологій Kauno Kolegija/University of Applied Sciences (Литва) вдалося розробити і реалізувати спільний проєкт, в якому створено інтерактивний додаток під назвою «Розкрийте минуле Львова на історичних картах».

Реалізація цього проєкту надала можливість будь-якому пересічному користувачеві Інтернету заглибитись в історію міста Львова за допомогою історичних карт. Це дозволяє проводити дослідження та порівняння з різних часових ракурсів і бачити, як місто розвивалося протягом двох століть. До програми додаються карти 1829, 1855, 1871, 1894, 1916, 1922, 1932, 1941, 1944, 1976 років. Дані карт можуть бути використані для картографування геооб'єктів, для оцінки історичної міської забудови, для виявлення тенденцій вуличної мережі, для систематизації назв місць, що змінюються, та в багатьох інших дослідженнях.

Додаток можна переглянути за посиланням  https://arcg.is/1S4mLK