19-21 листопада 2019 року в рамках міжнародної співпраці землевпорядний факультет відвідала делегація з Університету сільського господарства у Кракові (Польща) у складі завідувача кафедри землеустрою та ландшафтної архітектури професора Юзефа Герника, професора кафедри прикладної математики Агнешки Рутковської та Томаша Нощика. В ході зустрічі було проведено круглий стіл на тему «Особливості використання земель у зонах їх можливого затоплення внаслідок повеней і паводків в Україні та Польщі», обговорено питання обміну студентами, проведення спільних наукових досліджень, організації наукових стажувань для докторантів (PhD), участь викладачів і студентів у семінарах, круглих столах, конференціях. Обидві сторони задоволені результатами зустрічі і готові до подальшої плідної та перспективної співпраці.