23 квітня 2015 року у Львівському національному аграрному університеті перебувала з візитом група учених-землевпорядників з Прибалтики: доктор, професор, завідувач кафедри землеустрою і геодезії Велта Паршова, доктор інженерії, доцент кафедри землеустрою і геодезії Армандс Целмс, магістр землеустрою і геодезії Айварс Раткевич з Латвійського сільськогосподарського університету та доктор технічних наук, доцент, директор Інституту планування використання земель і геоматики Вірджинія Гурскіне, доктор технічних наук, професор Авдріус Алекнавіціус з Університету Александраса Стульгінскіса (Литва).

Гості нашого університету прочитали комплекс лекцій студентам і професорсько-викладацькому складу землевпорядного факультету, в яких виклали особливості проведення земельної реформи в Латвії і Литві, охарактеризували організацію діяльності землевпорядних служб у цих країнах, практику здійснення оцінки землі.

На зустрічі прибалтійських колег з керівництвом університету ініційовано підписання договору про співпрацю між ЛНАУ та Університетом Александраса Стульгінскіса, визначено заходи, направлені на активізацію раніше налагоджених зв’язків науковців нашого вишу з Латвійським сільськогосподарським університетом. Констатовано велику зацікавленість усіх сторін у проведенні спільних наукових досліджень, виконанні освітніх та навчальних проектів, які передбачають проходження студентами й аспірантами практики, стажування, обмін викладачами.

Зроблені конкретні кроки з налагодження контактів для реалізації спільних наукових проектів у сфері екології та раціонального природокористування, енергетики та енергоефективності.