21 травня 2020 року відбувся круглий стіл, організований кафедрою геодезії і геоінформатики Львівського НАУ, на тему «Застосування геодезії і геоінформатики у сучасному землевпорядному виробництві». Серед учасників зустрічі були фахівці високого рівня з багаторічними досвідом роботи як з науково-педагогічного, так і з практичного погляду.

В рамках онлайн-зустрічі з науковцями та практиками пріоритетними стали наступні питання:

• сучасний стан виробництва у сфері застосування геодезії і геоінформаційних технологій;
  • напрями вдосконалення підготовки фахівців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»;
  • обмін досвідом проведення дистанційного навчання;
  • можливості онлайн-навчання для дисциплін геодезичного спрямування.

Зустріч мала продуктивний характер. За її результатами можна зробити висновок, що спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» і надалі залишається актуальною на ринку праці. Для успішної самореалізації майбутнього випускника і для того, щоб  випускники спеціальності краще могли реалізувати свої знання на практиці, необхідно широко застосовувати у процесі навчання сучасні прилади та програмне забезпечення, а також більше часу приділяти роботі безпосередньо зі студентом. Адже на даний час це єдиний шлях до створення бази його професійної майстерності, зокрема у сфері застосування геодезії, фотограмметрії  та геоінформаційних технологій.