19.05.15 р. на кафедрі іноземних мов ЛНАУ  відбулася чергова студентська наукова конференція.

Щорічні студентські наукові конференції виховують дослідницький характер студента та шліфують його академічну культуру. Студентська наукова конференція на кафедрі іноземних мов традиційно має свої особливості. Учасниками її зазвичай є представники всіх факультетів та всіх рівнів підготовки ЛНАУ. Немовна спеціалізація нашого університету визначає зміст і структуру наукових виступів студентів. Іноземна мова тут виступає не предметом дослідження, а засобом висловлювання досліджень з обраного фаху. Саме у такий спосіб виховуються спеціалісти міжнародного рівня, зацікавлені у багатомовній фаховій комунікації, участі у міжнародних форумах, використанні оригінальної літератури у своїй роботі.

Цьогорічна конференція відбувалася у трьох секція – секція англійської (керівник – ст. викл. С.Б. Панчишин), німецької (керівник – доц. Н.Г. Городецька) та французької (керівник – ст. викл. О.Я. Іщенко) мов.

З огляду на те, що студентів, які вивчають англійську мову значно більше, конференція в секції англійської мови була масовішою і обширнішою за тематикою досліджуваних проблем.

Найактивніше на конференції був представлений землевпорядний факультет та факультет механіки та енергетики – по 5 учасників кожен. За віком переважали першокурсники, які запропонували найцікавіші та найякісніші виступи.

Переможцями англійської секції стали: І місце – Т. Олійник (1 курс землевпорядного факультету), ІІ місце – Д. Мельник (1 курс механічного факультету, ІІІ місце – Є. Довга (1 курс землевпорядного факультету); німецької секції: І місце – Я. Тацин  (2 курс землевпорядного факультету), ІІ місце – Г. Власюк (6 курс землевпорядного факультету), ІІІ місце – С. Борис (2 курс економічного факультету); французької секції: І місце – О .Медвецька (6 курс економічного факультету), ІІ місце – О.Грига (3 курс факультету будівництва та архітектури), ІІІ місце – А. Сирота (6 курс факультету агротехнологій та екології).