18 травня 2022 року на факультеті землевпорядкування та туризму відбувся виховний захід, присвячений Дню Європи в Україні (цього року він відзначається 21 травня). У заході взяли участь студенти факультету та викладачі кафедр туризму (І.Б. Дидів, Ю.З. Боруцька) і землеустрою (О.О. Костишин). З привітальним словом на заході виступила декан факультету Н.Є. Стойко, яка наголосила, що саме зараз День Європи в Україні є особливо важливим завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом європейської спільноти. Змістовні і тематичні презентаційні матеріали підготували студенти Оля Русецька (група ЗВ-41) та Анна Честнокова (група Тур-11). В основі кожної доповіді була особлива вдячність європейським країнам за допомогу і підтримку у такий нелегкий час для нашої держави. Ми щиро віримо в те, що найближчим часом станемо членами Європейського Союзу! І ще більше – у перемогу!