У період з 6 до 10 червня 2022 р. доцент кафедри земельного кадастру, д.е.н. Олександра Ковалишин разом з іншими викладачами університету брала участь у роботі Програми академічної мобільності Міжнародного проєкту ЄС Еразмус+ у Природничому університеті Любліна. У рамках візиту проведено робочі зустрічі з деканом факультету інженерії продукції Даріушем Андрейком, продеканом Анджеєм Мазуром та професором Пшемиславом Ленем. Це дало можливість ознайомитись з особливостями організації навчально-наукової роботи у польському ЗВО, обговорити напрями освітньо-наукової співпраці. Олександра Ковалишин прочитала лекції студентам спеціальності «Геодезія та картографія» на теми «Інформаційне забезпечення системи кадастрів Польщі та України» та «Методичні підходи до експертної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення в умовах підвищеного економічного ризику». Під час лекцій студенти та викладачі проявили зацікавленість до представленого матеріалу, активно обговорили інформацію щодо кадастрової бази даних в обох країнах, акцентуючи увагу на проблемах наповнення цієї бази в нинішніх умовах в Україні та подальшого використання цих даних.
Також польські колеги висловили підтримку українському народові. Щиро дякуємо польським колегам за теплий прийом та наукову співпрацю.