2 грудня 2022 року на факультеті землевпорядкування та туризму відбулась зустріч з головою Комарнівської територіальної громади Ігорем Черевичником. Під час зустрічі обговорювались актуальні питання планування використання земель та управління землекористуванням на рівні територіальних громад. Акцентувалась увага на ролі землевпорядника в системі управління земельними ресурсами громади та необхідних фахових компетенціях здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», які після закінчення навчання будуть залучатись до роботи в громадах.
У ході зустрічі була досягнута домовленість про продовження співпраці в освітньо-практичному та профорієнтаційному напрямках, зокрема:
- організація семінарів для бакалаврів, магістрів, аспірантів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»;
- організація виїзних практичних занять з питань дослідження рекреаційно-туристичного потенціалу території громади;
- проведення профорієнтаційних бесід у загальноосвітніх навчальних закладах громади з метою популяризації можливостей здобуття вищої освіти у Львівському національному університеті природокористування, зокрема за спеціальностями 193 «Геодезія та землеустрій» і 242 «Туризм».