23 лютого на факультеті землевпорядкування та туризму відбулась зустріч аспірантів, які навчаються на ОНП «Геодезія та землеустрій». Під час зустрічі разом з науковими керівниками та деканом факультету обговорено результати роботи аспірантів, проведеної у першому семестрі 2021–2022 навчального року. Акцентувалась увага на питаннях просторового планування, геодезичній та картографічній основі Державного земельного кадастру, використанні ГІС-технологій та дистанційного зондування для накопичення й аналізу просторової інформації про земельні ресурси у новостворених територіальних громадах. Обговорено результати досліджень про можливості використання ГІС-технологій для вирішення завдань управління, планування, впорядкування, які пов’язані з аналізом великої кількості географічних даних, що характеризують сучасний та минулий стан, місце розташування об’єктів нерухомості.