3 листопада 2021 року відбулась онлайн-зустріч зі студентами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» випускної групи ЗВ-439 Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету.
Під час зустрічі викладачі і студенти факультету землевпорядкування та туризму провели бесіду про можливість продовжити навчання на факультеті для здобуття ступеня бакалавра, а у майбутньому – і магістра. Зокрема, декан факультету Наталія Стойко ознайомила студентів із освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій», за якою випускники коледжу продовжать навчання, розповіла про структуру факультету та умови вступу у 2022 році. В.о. доцента кафедри геодезії та геоінформатики Іван Рій розповів про матеріально-технічну базу факультету, а також про можливості використання сучасних геодезичних приладів під час аудиторного навчання та навчальних практик. До бесіди долучились студенти факультету, серед яких й випускники коледжу – Оксана Гуряк, Сергій Братунь, Оля Вовк, Христина Пустовит, Мар’яна Бермес. Вони представили цікаві презентації з розповідями про освітній процес, навчальні та виробничі практики, наукову, громадську та виховну діяльність, а також про різностороннє студентське дозвілля в університеті.

Дякуємо колегам і студентам Екологічного коледжу ЛНАУ за чудову атмосферу та цікаве спілкування.