23 вересня на землевпорядному факультеті відбулась конференція «Проблеми використання та охорони земельних ресурсів» в рамках Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК» (23–25 вересня 2015р.).
В конференції взяли участь студенти землевпорядного факультету, а також студенти із Львівського екологічного та Стрийського коледжів Львівського національного аграрного університету.
Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції: використання ГІС-технологій у геодезії, проблеми сільськогосподарського землекористування, проблеми ефективного використання та охорони земель, використання земель сільськогосподарського призначення в ринкових умовах, проблематика встановлення меж населених пунктів та шляхи їх вирішення, особливості та проблеми сучасного містобудування, актуальні питання державної реєстрації прав на землю, оцінка земель в Україні.

За активну участь в роботі конференції відзначили грамотами наступних студентів:
1. Циганенко Жанну Анатоліївну (гр. ЗВ-61);
2. Кудриля Олексія Володимировича (гр. ЗВ-41);
3. Дуду Ірину Ігорівну (гр. ЗВ-44).