Керівники студентських наукових гуртків факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування провели організаційну нараду з питань проведення секційних засідань на кафедрах в рамках роботи Звітної студентської наукової конференції за результатами досліджень у 2022 році.
Студентські наукові гуртки формують у здобувачів вищої освіти творче мислення, наукову самостійність, підвищують внутрішню організованість та свідоме ставлення до навчання, поглиблюють й закріплюють отримані у процесі навчання знання.
На сьогоднішній день на факультеті функціонує 8 студентських наукових гуртків:
- «Геодезія», керівник – к.е.н., доц. кафедри геодезії та геоінформатики З.Р. Рижок;
- «Державний земельний кадастр», керівник – к.е.н., доц. кафедри земельного кадастру М.В. Смолярчук;
- «Управлінець», керівник – к.е.н., доц. кафедри землеустрою Ю.Д. Солярчук;
- «Землеустрій», керівник – к.е.н., доц. кафедри землеустрою Г.М. Дудич;
- «Туризмознавець», керівник – к.е.н., доц. кафедри туризму О.Й. Березівська;
- «Особливості перекладу науково-технічної літератури», керівник – к.пед.н., доцент кафедри іноземних мов Н.Г. Городецька;
- «Іншомовна наукова комунікація фахового спрямування», керівник – ст. викладач кафедри іноземних мов Н.Ю. Дубневич;
- «Галичанка плюс», керівник – ст. викладач кафедри фізичного виховання А.С. Коваль.
Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету землевпорядкування та туризму, к.е.н., доц. кафедри землеустрою О.І. Ступень представила програму звітної конференції, згідно з якою засідання студентських наукових гуртків відбудуться 29 березня 2023 року.