В.о. декана факультету землевпорядкування та туризму Павло Колодій разом з в.о. завідувача кафедри геодезії і геоінформатики Романом Ступенем та доцентом кафедри геодезії і геоінформатики Зоряною Рижок взяли участь в XXVI Міжнародній науково-технічній конференції «Геофорум – 2023», що відбулася упродовж 19-21 квітня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на базі готелю «Валентина» у Брюховичах.

Для широкого кола науковців, інженерів, спеціалістів, експертів і бізнесменів під час роботи конференції було представлено доповіді, що розкривають:
- проблеми освіти в геодезії, картографії та землевпорядкуванні;
- перспективи розвитку топографо-геодезичної і картографічної діяльності в Україні;
- сучасні тенденції розвитку картографії і картографічного виробництва, цифрової фотограмметрії, сучасного геодезичного фотограмметричного приладобудування;
- сучасні технології лазерного сканування та безпілотного аерознімання;
- геодезичне забезпечення АЕС, ГЕС, аеродромних комплексів, мостів, тунелів, автодоріг, геодезичний моніторинг у будівництві;
- сучасний землеустрій і кадастр в Україні, оцінку землі і нерухомості;
- військові навігаційні та ГІС-технології;
- вдосконалення Національної інфраструктури геопросторових даних.
Робота конференції супроводжувалася виставкою сучасних геодезичних приладів, технологій, програмних продуктів від компанії Leica Geosystems, ТОВ «ЕЛНАВ», офіційного дистриб’ютора продукції ElNav та CHCNAV, спільного швейцарсько-українського акціонерного товариства «Систем Солюшнс», аутсорсингової сервісної компанії GISPoint, компанії Pix4D, лідера ринку фотограмметричних програмних технологій, та багатьох інших компаній, які презентували свої програмно-апаратні рішення у сфері професійного застосування.