20-21 квітня 2023 р. у Національному авіаційному університеті (м. Київ) відбулася ювілейна XV Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика» за участю відомих українських і закордонних науковців у галузі перекладу.
Конференція організована в онлайн-режимі за допомогою віртуального навчального середовища «Ґуґл Міт» (Google Meet).
На пленарному засіданні конференції з доповіддю «Відтворення українських власних назв, наукових ступенів і вчених звань англійською мовою у статтях фахових видань» виступив Богдан Шуневич, професор кафедри іноземних мов Львівського національного університету природокористування.
На думку учасників цієї конференції, матеріали доповіді (або посилання на статтю у збірнику матеріалів конференції) варто включати у вимоги конференцій, фахових видань, монографій до оформлення тез доповідей, підготовки статей для українських авторів, які готують до друку англійськомовні наукові публікації.
З матеріалами конференції можна ознайомитися у бібліотеці Львівського національного університету природокористування.